Mmmm Cookiees! Pre lepšiu chuť a zážitok na našich stránkach využívame cookies zahryzni sa aj ty ! Ďalšie informácie
Telefonické objednávky a zákaznícka linka
+421 904 219 319
info@galeriakvetin.sk

O nás

Galéria Kvetín je rodinná spoločnosť, ktorá funguje na kvetinovom trhu už 10 rokov, sprostredkováva krásu rastlín a prezentuje umenie práce s kvetinami. Nezáleží na tom či je vaša firma malá alebo veľká, na vaše potreby vynaložíme všetko úsilie a profesionalitu. Naším cieľom je najvyššia spokojnosť klienta prostredníctvom individuálneho prístupu k nemu. Do portfólia spoločnosti patrí aj donáška kvetov, donáška kytíc zadarmo do celého Slovenska. V Bratislave s doručením už do 1-2 hodín. Doručenie kvetov v Bratislave a okolí zabezpečujeme každý deň, na presný čas a s vlastným kvetinovým kuriérom.

Galéria Kvetín vznikla so zámerom poskytovať zákazníkom okrem štandardnej ponuky kvetov aj ďalšie zaujímavé nadštandardné služby. Zabezpečíme všetko, od predaja jedného kvetu koncovému zákazníkovi, až po veľké projekty. Sme držiteľom Medzinárodného Floral design holandského certifikátu kvetinovej školy Boerma Instituut.

Všetky naše kvety majú certifikát - Spravodlivý obchod alebo Fair Trade alebo férový obchod je označenie pre alternatívu k voľnému trhu, ktorá vznikla ako odozva na zlé podmienky, v ktorých sú pestovatelia a výrobcovia z rozvojových krajín nútení pracovať a predávať suroviny či iný tovar.

Koncept Spravodlivého obchodu zahŕňa pravidlá a podmienky, pri splnení ktorých je výrobok či surovina označená logom Fair Trade, ktoré spotrebiteľovi zaručuje, že pri jej vzniku nedochádzalo k potláčaniu ľudských práv (definovaných podľa OSN), k znečisťovaniu či poškodzovaniu prírody a pestovatelia či výrobcovia dostali za svoju prácu zaplatenú mzdu, ktorá im umožňuje rozvoj a určitú životnú úroveň (napr. si môžu dovoliť posielať svoje deti do školy, zatiaľ čo pestovatelia alebo výrobcovia predávajúci za trhové - obvykle nižšie - ceny si to dovoliť nemôžu).

Dôraz kladieme na prácu a činnosti spojené s kvetinami. Kvety objednávame priamo z Holandska, takže sú vždy čerstvé. Klientom prinášame donáškovou službou  kvetov a kytíc kvalitný tovar, snažíme sa mať hlavne handmade výrobky a kvalitné, jedinečné doplnky, ktoré často obmieňame a sú zväčša dostupné len v pár kusoch a veľkú väčšinu si vyrábame sami, čo je v dnešnej dobe veľká pridaná hodnota, čo veľmi oceňujú naši stáli niekoľkoroční zákazníci. Týmto tovarom môžu urobiť radosť blízkym či podarovať kúsok luxusu obchodným partnerom. Všetky naše služby podčiarkuje vysoká profesionalita a radosť z práce, o čom svedčia pozitívne referencie zo strany zákazníkov. Veľmi sa tomu tešíme a dúfame, že Vám budeme robiť radosť aj ďalšie roky.