Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
Telefonické objednávky a zákaznícka linka
+421 904 219 319
info@galeriakvetin.sk

O nás

Galéria Kvetín je mladá kreatívna spoločnosť, ktorá funguje už na kvetinovom trhu šiesty rok, sprostredkováva krásu rastlín a prezentuje umenie práce s kvetinami. Nezáleží na tom či je vaša firma malá alebo veľká, na vaše potreby vynaložíme všetko úsilie a profesionalitu. Naším cieľom je najvyššia spokojnosť klienta prostredníctvom individuálneho prístupu k nemu.

Galéria Kvetín vznikla so zámerom poskytovať zákazníkom okrem štandardnej ponuky kvetov aj ďalšie zaujímavé nadštandardné služby. Zabezpečíme všetko, od predaja jedného kvetu koncovému zákazníkovi, až po veľké projekty. Sme držiteľom Medzinárodného Floral design holandského certifikátu kvetinovej školy Boerma Instituut.

Dôraz kladieme na prácu a činnosti spojené s kvetinami. Kvety objednávame priamo z Holandska, takže sú vždy čerstvé. Klientom prinášame donáškovou službou kvalitný tovar, snažíme sa mať hlavne handmade výrobky a kvalitné, jedinečné doplnky, ktoré často obmieňame a sú zväčša dostupné len v pár kusoch a veľkú väčšinu si vyrábame sami, čo je v dnešnej dobe veľká pridaná hodnota, čo veľmi oceňujú naši stáli niekoľkoroční zákazníci. Týmto tovarom môžu urobiť radosť blízkym či podarovať kúsok luxusu obchodným partnerom. Všetky naše služby podčiarkuje vysoká profesionalita a radosť z práce, o čom svedčia pozitívne referencie zo strany zákazníkov. Veľmi sa tomu tešíme a dúfame, že Vám budeme robiť radosť aj ďalšie roky.