Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
Telefonické objednávky a zákaznícka linka
+421 904 219 319
info@galeriakvetin.sk

Svadobná výzdoba

!!Limitovaná Akcia!! Pri objednávke svadobnej kytice s pierkom získate automaticky -15% zľavu na ostatnú svadobnú výzdobu.

Zľava je limitovaná na určitý počet objednávok, tak  neváhajte teraz využiť túto príležitosť s krásnou zimnou svadobnou výzdobou z nášho ateliéru, teraz za zvýhodnenú sumu:) Tešíme sa na Vás. Vaša Galéria Kvetín®

Vitajte na najväčšej ponuke kvetinovej svadobnej výzdoby. Vyberte si z našich svadobných kytíc a aranžmánov od našich šikovných floristov, alebo nám povedzte Vašu predstavu o Vašom svadobnom dni. Svadobná výzdoba Bratislava. U nás budete zaručene spokojná.

V rámci svadobnej výzdoby zariadime všetko, na čo si len spomeniete. Vytvoríme svadobnú kyticu, dekoráciu do nevestiných vlasov a pierko pre ženícha. Neveste i družičkám naviažeme rozkošné kvetinové náramky a nevestinej matke nádhernú kyticu. Vyzdobíme svadobnú sálu či kostol. Postaráme sa aj o exteriéry a výzdobu auta.