Mmmm Cookiees! Pre lepšiu chuť a zážitok na našich stránkach využívame cookies zahryzni sa aj ty ! Ďalšie informácie
Telefonické objednávky a zákaznícka linka
+421 904 219 319
info@galeriakvetin.sk

Kvetinová škola

 

Naša kvetinová škola je určená pre milovníkov kvetov, prírody, bez ohľadu na vek, skúsenosti a pohlavie, všetci ste vítaný a s veľkou radosťou Vás na hodinách našej kvetinovej školy naučím tajom floristickej prírody.

Bonus bude krásna vôňa kvetov navôkol. Nebudeme Vás nútiť robiť podľa šablón, práve naopak, kreativita je vítaná. Veď na kvety treba trpezlivosť a lásku. Kvety a príroda sú predsa voňavou a vizuálnou terapiou pre dušu. Sme držiteľom Medzinárodného Floral design holandského certifikátu kvetinovej školy Boerma Instituut.

PS :) Kurz môžete darovať aj formou darčekového poukazu, ktorý si viete vyzdvihnúť u nás.

 

 

Pre koho je kvetinová škola určená?

  • Pre všetkých milovníkov kvetov, privítame každého, kto má záujem sa niečo kvetinkové naučiť. Naše kurzy pomáhaju zaškoliť do floristiky čoraz viac ľudí čo sa chcú stať kvetinármi, alebo sa chcú niečo nové naučiť a zdokonaliť, poprípade si idú otvoriť vlastné kvetinárstvo. Je to pre nás čest že sme jednotkou na trhu floristiky a určujeme trend,  ktorý takto šírime ďalej. Ak si idete otvoriť kvetinárstvo, chcete sa stať kvetinárkou, dá sa dohodnúť aj individuálne stretnutie - kurz, v takomto pripade  sa dohodnú individuálne podmienky. Stačí nám poslať mailom požiadavky.

Kde sa kurzy konajú?

  • Kurzy budú prebiehať u nás v Galérii Kvetín na Kollárovom námestí č. 19 v Bratislave – Starom meste

Čo poskytneme na kurze?

  • Všetky pomôcky, ktoré budete na prácu s kvetinkami a materiálom potrebovať, od nožníc po dobrú náladu.

Čo si priniesť na kurz?

  • Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové a keď tak aj zápisníček na Vaše myšlienky a nové poznámky o kvetoch a materiáloch, či už latinské alebo iné.

Koľko nás bude na kurze?

  • 3 - 4 - 5 milovníci kvetov, aby sme sa Vám mohli každému maximálne venovať, učiť Vás techniku a postup.

Výsledkom každého kvetinového kurzu, budú Vaše kvetinkové výtvory, ktoré si samozrejme odnesiete k sebe domov spolu s dobrou náladou a novými poznatkami.

Doma Vám budú spríjemňovať atmosféru nielen svojou krásou, ale aj s myšlienkou na to, že ste si ich vytvorili vlastnými rukami. Taktiež vám pošleme fotografie z kurzu. Budete prekvapený, čo spolu s kvetmi dokážeme.

❤  Tešíme sa na Vás, Vaša Galéria Kvetín  ❤