Mmmm Cookiees! Pre lepšiu chuť a zážitok na našich stránkach využívame cookies zahryzni sa aj ty ! Ďalšie informácie
Telefonické objednávky a zákaznícka linka
+421 904 219 319
info@galeriakvetin.sk

Donášky Kvetov

Vyjadrite pozornosť darom!

Ústredná myšlienka: Nič nepoteší viac ako darček. Staňte sa našimi partnermi, aby sme zodpovedne prevzali starostlivosť o vašich klientov a kolegov. Zabezpečíme vhodné obdarovanie každého, na kom vám záleží, od zamestnancov, cez obchodných partnerov, až po generálneho riaditeľa. Cieľom je maximálne možné uľahčenie a zjednodušenie tohto procesu.

Popis služby: Dar dokáže nadviazať kontakt, vyjadriť spokojnosť, záujem, starostlivosť či sympatie. Dajte ľuďom najavo, že vám na nich záleží. Prezentujte svoj firemný imidž prostredníctvom najkrajšieho prírodného šperku – kvetu. Zabezpečíme pohotovú donášku kvetov, kytíc, darčekových košov, ale aj rôznych darčekov, od klasických predmetov, až po luxusné a exkluzívne dary, ako napríklad najkvalitnejšie vína. Donáška kvetov zadarmo do celého Slovenska. V Bratislave už do 1-2 hodín. Predajňa s krásnymi kvetmi a doplnkami.

Ak máte jasnú predstavu o konkrétnom dare, zrealizujeme ju. Vieme vám ponúknuť odborné poradenstvo formou osobného stretnutia, na základe ktorého vytvoríme koncept šitý presne pre vás a vašu spoločnosť. Alebo zrealizujeme celý proces kompletne za vás tak, aby sme vám ušetrili čas i finančné prostriedky. Dar zadarmo prinesieme k vám do firmy alebo priamo obchodnému partnerovi.