Mmmm Cookiees! Pre lepšiu chuť a zážitok na našich stránkach využívame cookies zahryzni sa aj ty ! Ďalšie informácie
Telefonické objednávky a zákaznícka linka
+421 904 219 319
info@galeriakvetin.sk

Aranžmány

Nechajte výzdobu hovoriť za vás!

Ústredná myšlienka: Vytvoríme reprezentatívne prostredie, ktoré plne vystihuje filozofiu vašej firmy. Navrhneme dekorácie bez použitia živých kvetov, aby si aranžmán nevyžadoval doplňujúcu údržbu a vám tak odpadnú povinnosti navyše.

Popis služby: Nielen slová o vás vypovedajú. Veľa prezradia aj doplnky a dôraz na detaily. To platí tak pre jednotlivca, ako aj pre malé či veľké spoločnosti. Naša služba ponúka kompletnú dekoráciu na recepcie, do zasadačiek, kancelárií, hotelov alebo bánk. Aby sme vám ušetrili čas a námahu, vytvoríme pre vás suchý aranžmán, ktorý vydrží neporovnateľne dlhšie než dekorácie zo živých kvetov. Vyberať si môžete zo širokej ponuky kvalitných doplnkov z tradičných alebo moderných materiálov.

Každý nami zrealizovaný aranžmán je originálne vytvorený práve pre vás. Vždy vypracujeme niekoľko návrhov, z ktorých zrealizujeme ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Dekorácie zhotovujeme na mieru, do konkrétneho prostredia a presne podľa vašich prianí.

Špeciálna výzdoba pre špeciálne príležitosti

Zabezpečujeme slávnostnú výzdobu spoločenských akcií, svadieb, stužkových, kultúrnych posedení, firemných, rodinných či detských osláv a podobne. Všetky sezónne a príležitostné aranžmány realizujeme nielen pre jednotlivcov, ale aj pre reštaurácie, butiky a obchody. Aranžmán vytvoríme podľa vašich predstáv zo živých, sušených, umelých kvetín alebo ich kombináciou.

Bezchybne zladeným interiérom vdýchneme každému priestoru dušu, vystihneme slávnostnú situáciu a navodíme tú správnu atmosféru. Myslíme naozaj na všetko. Špeciálna reč farieb, kultúra, životný štýl, zvyky, tradície, ročné obdobie, veľkosť priestorov, vzhľad interiéru, počet zúčastnených ľudí... A na čo myslíme my, na to nemusíte myslieť vy. Uľahčíme vám prípravu akcie profesionálne a kvalitne.