Mmmm Cookiees! Pre lepšiu chuť a zážitok na našich stránkach využívame cookies zahryzni sa aj ty ! Ďalšie informácie
Telefonické objednávky a zákaznícka linka
+421 904 219 319
info@galeriakvetin.sk

Návrh a realizácia kvetinovej výzdoby

Každý priestor môže zažiariť!
 

Ústredná myšlienka: Vhodne vyzdobené priestory oživia a skrášlia miesto vášho pôsobenia. V atraktívnom prostredí sa budú zamestnanci aj klienti cítiť lepšie. Základnou ideou návrhu a realizácie kvetinovej výzdoby je odľahčiť vás od povinností spojených s dekoráciou priestorov.

Popis služby: Galéria Kvetín poskytuje poradenstvo, návrh a kompletnú realizáciu kvetinovej výzdoby interiérov. V rámci našich služieb vás osobne navštívi aranžér a dôkladne prezrie priestory.

Odborné poradenstvo je založené na bohatých praktických skúsenostiach. Prihliadame na možnosti interiéru, náročnosť starostlivosti o kvety, finančné možnosti a hlavne, na vaše predstavy o výzdobe.

Po obhliadke a konzultácii pripravíme niekoľko návrhov kvetinovej výzdoby, ktoré zodpovedajú charakteru prostredia a zároveň vystihujú a podčiarkujú filozofiu vašej firmy. Spojením vašich individuálnych predstáv a našich skúseností spoločne zvolíme najvhodnejší návrh výzdoby.

Vyberať si môžete zo širokej ponuky kvetináčov, kvetov a kytíc najvyššej kvality. Snažíme sa naplniť vaše potreby komplexne. Preto ponúkame aj doplnkovú výzdobu, ktorú efektne zakomponujeme do celkového projektu kvetinovej dekorácie.